Carl Luthander oljemålning

322503

CARL LUTHANDER (1879-1967): Skärgård, signerad Luthander, olja på pannå , 51 x 61 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 6

Carl Luthander oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1969877
450
1969866
1969434
1961907

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.