Vicke Lindstrand

322497

VICKE LINDSTRAND, skulptur, Kosta, i form av isblock med isbjörnar, signerad KOSTA V.LINDSTRAND 4? 90012 , höjd 15, längd 25 cm

Nagg

Glas, Konstglas

Vicke Lindstrand

Budhistorik (2 bud)

1969819
1968174

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.