Sideboard i teak

322495

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, med skjutdörrar, invändigt med hyllor och lådor, underrede med 4 lådor, höjd ca 125, 190 x 53 cm

Enstaka fläckar, smärre ytslitage

Rum 1

Sideboard i teak

Budhistorik (22 bud)
1969817
5 600
1969818
5 400
1969817
5 200
1969801
5 000
1969799
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.