Matsalsgrupp 1900-talets andra hälft

322486

MATSALSGRUPP, 7 dlr, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, bordets mässingshylsor, bestående av: bord, stolar, 6 st, bordets mått höjd 72, 170 x 92, 2 iläggsskivor bredd 50 cm vardera medföljer.

Ytskador, fläckar, slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 3

Budhistorik (3 bud)

1969422
1969420
1967812

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.