Karusellbord England

322485

KARUSELLBORD, England, mahogny, 1900-talets andra hälft, skivan klädd i läder, 2 lådor öppningsbara, höjd 60, diameter ca 51 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Karusellbord England

Budhistorik (18 bud)
1969663
1 400
1969762
1 300
1969663
1969662
1969613

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.