Satsbord 1900-talets andra hälft

322484

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fothylsor i mässing, höjd ca 54, 61 x 35 cm

Brukslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
1969759
650
1969758
600
1969756
550
1969755
500
1969752
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.