Kinamatta

322483

MATTA, Kina, ca 245 x 168 cm

Skador, fläckar, slitage

Mattor/Textilier

Rum 10

Kinamatta

Budhistorik (5 bud)
1973075
500
1973040
450
1972937
1968930
1967423

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.