Hallbyrå Louis XVI-stil

322482

HALLBYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, fanérad i olika trädslag bl.a. mahogny, höjd ca 75, 38 x 28 cm

Slitage och skador, fanérbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Hallbyrå Louis XVI-stil

Budhistorik (7 bud)
1969252
600
1969451
550
1969252
500
1966994
450
1964682

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.