Spegel gustaviansk stil

322481

SPEGEL, gustaviansk stil, oval, förgylld, 1900-talets andra hälft, 67 x 48 cm

Slitage, förgyllning med smärre skador

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 11

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (32 bud)
1969746
3 200
1969741
1969742
1969741
2 800
1969740
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.