Karmstolar Louis XV-stil

322479

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 49 cm

Slitage

Rum 7

Karmstolar Louis XV-stil

Budhistorik (29 bud)
1969711
2 400
1969710
1969708
1969702
1 900
1969693
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.