Silverföremål bl a 1800-tal

322477

KURIOSA, bl a silver och 18 k guld, delvis 1800-tal, bestående av bl a: mynt, medaljer, minnesmedaljonger, etuier och tändare, fat WA Bolin silver 1965, toiletteskrin i glas med silverlock, total silvervikt ca 600 g

Slitage, delvis med gravyrer

Silver, Övriga silverföremål, Diverse

Monter 29

Silverföremål bl a 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1969328
1969327
1 900
1969162
1 800
1965866
1 700
1969161
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.