Blomkruka

322470

BLOMLÅDA, 18/1900-tal, mässing med dekor av blommor och blad, höjd ca 14, 63 x 21 cm

Slitage, skador, bucklig

Diverse, Metall

Monter 27

Blomkruka

Budhistorik (26 bud)
1968811
2 400
1968081
1968077
1968077
1 900
1962119
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.