Tavlor

322468

ETSNING, senare tryck, 17/1800-tal (2) 17x23 resp 52x 62 cm

Skador

Fack 18

Tavlor

Budhistorik (10 bud)
1968898
750
1969336
700
1968898
650
1968736
600
1968705
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.