Karaff 18/1900-tal

322467

TILLBRINGARE, 18/1900-tal, slipad glas, med handtag i silver, höjd 29 cm

Skador, slitage

Glas, Övrigt glas, Silver

Monter 27

Karaff 18/1900-tal

Budhistorik (25 bud)
1969035
2 800
1968950
2 600
1969033
2 400
1968950
1969032

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.