Vägglystar

322465

VÄGGLYSTRAR, 1 par, barockstil, 1800-tal, mässingsstomme, för två ljus vardera, behängd med olikslipade prismor, höjd 35 cm

En lyster saknar ljusarm, lagningar, skador, slitage

Belysning, Vägglampor, Diverse

Rum 7

Vägglystar
Budhistorik (7 bud)
1968815
850
1968814
1968647
750
1968813
700
1968647
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.