Skrivbord

322458

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny, draghantag i mässing, höjd 76, 158x 70 cm

Skador, slitage, skivan något blekt, nyckel saknas

Rum 6

Skrivbord

Budhistorik (5 bud)
1968617
500
1968615
450
1968533
1968411
1967999

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.