Berta Svensson-Piehl akvarell

322454

BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963): Bygata, signerad och daterad Berta Svensson-Piehl 1933, akvarell, 31x23 cm

Fack 44

Berta Svensson-Piehl akvarell

Budhistorik

2015-08-11 kl 21:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.