Tamburmajor

322452

TAMBURMAJOR, 1900-tal, betsat böjträ, höjd ca 181 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 4

Tamburmajor

Budhistorik (11 bud)
1969121
950
1969024
900
1969024
1969118
750
1969024
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.