Carl Milles

322450

CARL MILLES (efter,1875-1955): Antikiserande kvinna, stämpelsignerad och numrerad C Milles, 76/200, relief, terrakotta, 41x30,5 cm

Konst, Skulpturer

Nybrogatan 32, Stockholm

Carl Milles

Budhistorik (27 bud)
1971493
3 800
1967986
3 600
1967955
3 400
1967748
3 200
1967844
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.