Rikard Göransson oljemålning

322448

RIKARD GÖRANSSON (född 1958): Fruktstilleben, signerad och daterad R Göransson -07, olja på duk, 66x56 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Rikard Göransson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1979127
3 600
1979121
3 400
1979114
3 200
1979105
1979111
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.