Rikard Göransson oljemålning

322447

RIKARD GÖRANSSON (född 1958): Fruktstilleben, signerad och daterad R Göransson -08, olja på duk, 64,5x55 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Rikard Göransson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1978843
1 300
1978805
1978165
1978042
1978041
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.