Gunnar Nordström oljemålning

322444

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921), "Ateljébordet III", signerad G Nordström, olja på duk, 60 x 85 cm

Duklagning, krakeleringar

Rum 5

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1968628
1966954
1963581
1962781

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.