Henry Swan akvareller

322443

HENRY SWAN (Genady Lebedev), (född ca 1960), (2), större strandpipare samt småsnäppa, akvareller på papper, signerade och daterade 2008, 27 x 28 cm vardera

Rum 4

Henry Swan akvareller

Budhistorik (16 bud)
1968649
1967115
1967114
950
1967113
900
1967112
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.