Vjereslav Kluiuchnikov oljemålning

322442

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), röda vinbär, signerad och daterad Kliuchnikov 13, märkt a tergo 2013, olja på duk, ca 20 x 30 cm

Fack 32

Budhistorik (14 bud)
1968948
2 400
1968743
1966718
1968741
1966718
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.