Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja

322440

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Rosa rosor, signerad, daterad atergo Kliuchnikov Slava 2014, olja på duk, ca 30 x 40 cm

Fack 29

Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja

Budhistorik (9 bud)
1969013
2 800
1969011
2 600
1969008
2 400
1964424
1961770

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.