Vjeteslav Kliuchnkov oljemålning

322438

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), Förgätmigej, signerad Kliuchnikov, daterad 15, a tergo 2015, olja på duk, ca 27 x 35 cm

Fack 26

Budhistorik (6 bud)
1968700
1964421
1961815
1 900
1961541
1 800
1961440
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.