Bord i björk

322436

MATBORD, barockstil, 1900-talets först hälft, betsad björk, två utdragsskivor ca 49 vardera, höjd ca 77, 127x 104 cm

Slitage, skiva något slagen

Rum 13

Bord i björk

Budhistorik (4 bud)

1968753
1967777
1967721
1967073

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.