Henri Sert blandteknik på papper

322435

HENRI SERT (Frankrike, 1934-1964), fåglar, signerad och daterad H Sert 1963, blandteknik, ca 51 x 33 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 5

Budhistorik (15 bud)
1969928
5 200
1965026
5 000
1969927
5 000
1965026
4 800
1969926
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.