Ivar Morsing teckning

322434

IVAR MORSING (1919-2009), surealistiskt landskap, signerad och daterad I. Morsing -48, blyerts på papper, ca 22 x 26 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

Konst, Teckningar

Fack 20

Ivar Morsing teckning

Budhistorik (2 bud)

1969513
1966331

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.