Esaias Thorén färglitografi

322433

ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med fiskar, signerad och daterad Esaias Thorén -51, 30/35, färglitografi, ca 25 x 35 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 41

Esaias Thorén färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1969499
1967031
1967031
1969497
1 400
1967031
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.