Skåp Jugend

322431

SKÅP, Jugend, 1900-tal, skuren dekor, bakomligande inredning med hullor och lådor, hantag i mässing, höjd ca 140, 88 x 50 cm

Ett draghantag saknas, skador, slitage

Rum 18

Skåp Jugend

Budhistorik (4 bud)

1968760
550
1963786
500
1965709
500
1963786

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.