Roland Svensson färglitografi

322430

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "HMS Ymer i arktis", signerad Roland S, 6/200, färglitografi, ca 43 x 33 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 36

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (23 bud)
1969404
2 800
1969316
2 600
1969402
2 600
1969316
2 400
1969401

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.