Bord 1700-tal

322429

BORD, 1700-tal, vitmålat, före detta slagbord, höjd ca 74, 105x54 cm

Renoverat, kompletterat, ombyggt, skador, senare bemålning

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Bord 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
1968664
1968468
1968467
850
1967175
700
1963847

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.