Christian Berg litografier

322427

CHRISTAN BERG (1893-1976), (2), "Kungens öra" samt komposition/skulpturskiss, signerade och daterade Christian Berg -57, med dedikation, provtryck, litografier, bladmått ca 43x30 cm

Märken, tejprester

Fack 41

Christian Berg litografier

Budhistorik (5 bud)
1965031
600
1968454
600
1965031
1966957
1965031

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.