Stolar

322426

STOLAR, 2 st, transition, 1700-tal, vitmålade, balusterformade delvis genombrutna ryggbrickor, skuren dekor med fleuroner och kanneleringar, sitthöjd ca 48 cm

Slitage och skador

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar

Budhistorik (22 bud)
1968759
5 400
1968758
5 200
1968754
5 000
1968757
5 000
1968754
4 800

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.