Fåtöljer art deco

322425

FÅTÖLJER, 1 par, art deco, armlän i betsad björk, sitthöjd ca 37 cm

Slitage, skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Fåtöljer art deco

Budhistorik (13 bud)
1969128
850
1969134
1969128
750
1969132
700
1969128
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.