Skåp 1700-tal

322424

SKÅP, 2-delat, 1700-tal, kulföter, bär datering 1834, bemålat, höjd ca 218, 130x56 cm, nyckel finns

Senare bemålat, slitage och skador, renoverat och kompletterat

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
1969052
1968439
1968438
1 900
1968437
1 800
1965213
900

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.