M Höjer färglitografi

322423

M HÖJER (samtida), Interiör med gunghäst, färglitografi, signerad och numrerad 259/280, bildmått 42x38 cm

Fack 29

M Höjer färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1968610
1968417
1966795

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.