Skåp Jugend

322419

VITRINSKÅP, jugendstil, 1900-talets första hälft, fanerat i mahogny, skåpsdörrar med blyinfattat glas, textilklädda hyllplan, höjd ca 105, 68x37 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 9

Skåp Jugend

Budhistorik (18 bud)
1964170
1 800
1968283
1 700
1964170
1 600
1968009
1964170
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.