Skrivbordsstol "Aeron" Herman Miller

322416

Smärre skador, brukslitage, sitsen med skada

Möbler, Design

Rum 5

Skrivbordsstol

Budhistorik (11 bud)
1968419
2 800
1967637
2 600
1967609
2 400
1967200
1966814

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.