Carl Larsson

322415

CARL LARSSON, efter, "Anna Stina", etsning, tryck 1983 hos Hjert & Hjert från originalplåtar, numrerad 155/360 samt stämpelmärkt H&H a tergo, ca 29,5x23 cm
LITTERATUR: H&H nr 79

Fack 4

Carl Larsson
Budhistorik (3 bud)

1970254
1973981
1970254

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.