KG Nilson serigrafi

322413

K-G NILSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad K-G Nilsson 1987, 131/300, färgserigrafi, ca 22x22 cm

Fack 32

KG Nilson serigrafi

Budhistorik (20 bud)
1968804
1 900
1967500
1 800
1968803
1 700
1967500
1 600
1968802

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.