Spegel bronserad

322410

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, bronserad, höjd 90x52 cm

Skador, delar saknas/medföljer

Diverse, Speglar

Spegel bronserad
Budhistorik (11 bud)
1968939
850
1967642
1967642
700
1968909
650
1967642
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.