Theo Tobiasse färglitografi

322408

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Moi et la sulamite, signerad Theo Tobiasse, färglitografi, otydligt numrerad 141/150, 50x65 cm. Utförd 1975
Proveniens: Galleri Börjesson, Malmö

Nybrogatan 32, Stockholm

Theo Tobiasse  färglitografi

Budhistorik (25 bud)
1971392
2 400
1971381
1971377
1971379
1971377
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.