Theo Tobiasse färglitografi

322407

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "La Mariée jou du violon", signerad Theo Tobiasse, färglitografi, 119/175, 65x49 cm, Utförd 1976
Proveniens: Galleri Börjesson, Malmö

Nybrogatan 32, Stockholm

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (18 bud)
1971612
1 400
1969775
1 300
1971611
1 300
1969775
1968789

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.