Taklampa Anna

322406

ANNA EHRNER, taklampa, "Anna-lampa", Ateljé Lyktan, 1970/80-tal

Ej funktionstestad, bruksslitage, fuktfläck

Belysning, Taklampor

Nybrogatan 32, Stockholm

Taklampa Anna

Budhistorik (3 bud)

1971621
1971248
1964169

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.