Karl Axel Pehrson färglitografi

322399

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), Abstrakt komposition, signerad och daterad K. A. Persson -62, färglitografi, 100/150, ca 36x56 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 10

Budhistorik (7 bud)
1968710
650
1968723
600
1968710
550
1967533
500
1967533

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.