Eric Detthow oljemålning

322396

ERIC DETTHOW (1888-1952), landskap, signerad Detthow, olja på pannå, ca 18x23 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Eric Detthow oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1968650
1968648
1961910
750
1961487
700
1961485
500

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.