Bruno Karlsson oljemålning

322394

BRUNO KARLSSON (född 1927), Höstväg, signerad och daterad Bruno Karlsson -81, olja på duk, 40x23 cm

Rum 6

Bruno Karlsson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1968651
1968879
950
1968651
750
1968856
700
1968651
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.