Roland Svensson färglitografi

322393

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Landskap, signerad Roland S, numrerad 186/360, färglitografi, 24x39 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 45

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

1968923
2015-08-11 17:47:49

2015-08-11 kl 19:00
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.